Hakkımızda

Lokomotif Pazarlama ile Satışlarınızı Arttırın

Misyonumuz

Bünyemizde bulunan ve bulunacak olan tüm iş ortaklarımızın daha fazla kazanç elde etmesi için çalışırız. Pazarlama faaliyetlerinin optimum kullanımıyla, artan etkinlik ve verimliliğin daha fazla kâra dönüşmesini sağlarız. Ürün ve hizmetlerinizin daha çok satılması için kaygılanıyor, beraberinde sizlere çok fazla zaman kalmasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Locomar, özel buluş niteliğinde olan bir pazarlama yöntemi kullanır. Her sektörden yalnızca bir firma ile çalışır. Genç ve dinamik ekibiyle; mesai bağımsız etkin bir çalışma yürüterek markanızın en iyi pazarlama deneyimini yaşatır. Doğrudan satışlarınızı artırır ve etkisi uzun yıllar sürer.

500+ Pazarlama Çalışanı

Size bağlı, doğrudan kendi ekibiniz olan ve dönemsel olarak istihdam edilen minimum 564 pazarlama çalışanınızın varlığı Locomar ile mümkün. Hem ekip yönetmekle uğraşmayın hem de pazarlama ağınız sektörünüzün en büyüklerinden bile daha geniş olsun.

10 Aylık Maraton

Locomar, tüm çalışmalarını bir takvim çerçevesinde gerçekleştirir. Aylık ve haftalık raporlarla satışlarınızı doğrudan artırır ve Locomar’ın varlığıyla olmadığı halini bir zaman diliminde oldukça hissedebilirsiniz. Takvim ve son teslim tarihi bizler için temel düsturdur.

B2B Genel Hizmet Sağlayıcı Hizmetleri

Locomar’ın hizmet kalemi B2B hizmet veren ve genel hizmet sağlayıcı sektörle ve iş kollarına hizmet verebilmekteyiz. Örneğin; sigorta, belgelendirme, insan kaynakları, CRM, yazılım gibi tüm işletme ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu iş alanları çalışma alanımıza girmektedir. B2C ve spesifik çalışma alanlarını kapsayamamakta ve bu alanda taahhütler verememekteyiz.

Matematiksel Taahhüt

 Locomar, 10 aylık maratonda maksimum 900.000+ potansiyel müşterinize, ortalama 500.000+ potansiyel müşterinize ve asgari 300.000+ potansiyel müşterinize doğrudan temas etmeyi garanti ve taahhüt eder. Yürüttüğü pazarlama çalışmasıyla toplamda bir yıllık bir süre içerisinde en az 1.500 sıcak satış görüşmesini organize ederek satışlarınızın artmasını garantiler.

Satışlarınızı Arttırmak mı İstiyorsunuz?

Birlikte yapabiliriz